CASA DEL MARE

Size Ulaşalım

  KVKK metnini okudum, anladım ve onaylıyorum.

  Benzersiz Tatil Deneyimi

  CASA DEL MARE

  • Denize Sıfır Konum ve Nefes Kesen Mimari
  • Muazzam Konaklama Seçenekleri
  • Esentepe’nin Eşsiz Atmosferi
  • Doğa ile İç İçe Aktiviteler
  • Deniz, Kum ve Güneşin Keyfi

  HEM TATİL HEM YATIRIM

  Sizi, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyime davet ediyoruz. Casa del Mare, muazzam Studio Gardenhouse, Studio Penthouse, 1+1 Penthouse, 1+1 Loft/Loft Penthouse, 1+1 Gardenhouse/Loft Gardenhouse, 2+1 Loft/Loft Penthouse, 3+1/4+1 Lüks Villalar ve otel odaları gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. İster rahatlamak ve gevşemek için mükemmel bir yer arıyor olun, ister en üst düzeyde lüks tatil deneyimi yaşamak isteyin, Casa del Mare size kusursuz bir konaklama imkanı sunar. Projemiz, konforlu yaşam alanları ve Akdeniz yaşam tarzını en iyi şekilde sunarak, unutulmaz anılar biriktirmeniz için tasarlanmıştır.

  Deniz, Kum ve Güneşin Buluştuğu Harika Mekan

  Eşsiz doğal güzellikleri, tarihi dokusu, kumsalları, eğlence imkanları ve mükemmel konumu ile öne çıkan muazzam bir Akdeniz kasabasıdır. Sahil boyunca uzanan restoran ve kafelerde dünya mutfağının yanı sıra taze deniz ürünleri ve yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Esentepe, sadece yaşamak için değil, aynı zamanda unutulmaz bir tatil için de ideal bir yer olup her yaşa uygun aktiviteleri ile sizi bekliyor.

  Akdeniz’in Cenneti

  Doğa ile iç içe yürüyüş yolları, açık-kapalı havuzlar, Lagoon, Pera, Fitplus, Padel tenis gibi birçok imkan sunan Casa del Mare, Kuzey Kıbrıs’ın en benzersiz projelerinden biridir. Lüksü ve tatil yaşamını kusursuz bir şekilde harmanlayan bu proje, deniz, kum ve güneşi kalıcı bir yaşam tarzına dönüştürmenin zamanının geldiğini vurgular. Akdeniz’in çağrısına Casa del Mare’de cevap verin ve hayatın tadını en iyi şekilde çıkarın.

  OTEL KONSEPTİ

  5 Yıldızlı yaşam için gereken her şeyi sunan ayrıcalıklar.

  STERLIN KİRA GETİRİSİ

  Yatırımınızın sterlin üzerinden değer kazanacağı ve sterlin geliri elde edeceğiniz yaşam alanları.

  Doğa Dostu Tasarım

  Spa, Golf, Doğa Yürüyüşü, Alışveriş, Casino, Tüplü Dalış ve daha bir çok etkinlik ile benzersiz bir yaşama adım atın.

  ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  Doğa ile iç içe yürüyüş yolları, açık-kapalı havuzlar, Lagoon, Pera, Fitplus, Padel tenis ve daha birçok imkanı ile Kuzey Kıbrıs'ın en benzersiz projesi.

  Merak Ettiğiniz Her Şey için

  Aşağıdaki Formu Doldurun
  Size Ulaşalım

   KVKK metnini okudum, anladım ve onaylıyorum.